Informacje ogólne

 

Swoim terytorium parafia Szufnarowa pokrywa się z terytorium miejscowości. Leży na terenie gminy Wiśniowa, powiat strzyżowski, województwo podkarpackie. Parafia należy do dekanatu Wielopolskiego.

 

Księża w parafii:

 

  1. ks. Bronisław Domino(ur. 09.08.1935 - zm. 22.03.2009)
    Pierwszy Proboszcz i założyciel parafii 27.04.1971- 20.08.2005.
ks. Bronisław Domino
ks. Bronisław Domino
      2.  ks. Antoni Domino(ur. 09.08.1935)
           Administrator parafii w latach 2002-2005. 
ks. Antoni Domino
ks. Antoni Domino

      3. ks. Władysław Depa

          Proboszcz parafii 20.08.2005- 24.08.2011.

ks. Władysław Depa
ks. Władysław Depa

      4. ks. Jan Ziemiński

          Proboszcz parafii 24.08.2011.

ks. Jan Ziemiński
ks. Jan Ziemiński

Księża pochodzący z Szufnarowej:

 

 

      1. ks. prałat Stanisław Tomkowicz

ks. prałat Stanisław Tomkowicz
ks. prałat Stanisław Tomkowicz

      2. ks. Krystian Winiarski

ks. Krystian Winiarski
ks. Krystian Winiarski

      3. o. Kazimierz Tomaszewski- Rektor Przełożony Delegatury Niemiecko- Austriacko- Francuskiej

      4. ks. Jan Gabor

Siostry Zakonne pochodzące z Szufnarowej:

 

 

  1. Anna Świerad
     
  2. Maria Kalisztan
     
  3. Maria Arciszewska
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Kontakt:

tel.: 

17 277 51 38

e-mail:

parafiaszufnarowa@gmail.com

Aktualizacja: 21/07/2014 08:00