Zapraszamy do komentowania strony:)

Comments: 27 (Discussion closed)
  • #27

Andrzej Dożynko (Saturday, 31 March 2018 15:30)

Trafiłem na tą stronę przypadkowo i przyznam, że przyjemnie się ogląda galerię oraz to , że wszystkie informacje są prowadzone na bieżąco.
    Szczęść Boże !

• #26

pako (Tuesday, 21 March 2017 19:12)

piękna parafia, wspominam ją z łezką w oku, gdy spędzało się wakacje w tych regionach. Ks. Bronisława, jego głos i jego głaskanie po głowie w czasie zbierania kolekty :D

• #25

Łukasz (Friday, 30 December 2016 10:13)

Miałem zaszczyt odwiedzić Wasza parafie – cudowne miejsce.

• #24

Maja (Thursday, 24 November 2016 17:34)

Ciekawa strona, warto poświęcić kilka chwil aby się z nią zapoznać. Polecam każdemu. Pozdrawiam :)

• #23

Małgorzata (Sunday, 28 August 2016 17:07)

Bożego błogosławieństwa i wielu łask dla Parafian i Duszpasterzy z tej parafii.

• #22

Joanna (Saturday, 30 January 2016 10:30)

Bardzo fajna strona i parafia. Widać, że tu szerzy się kult Miłosierdzia Bożego - Matka Boża Ostrobramska, św. Faustyna, Ks. Michał Sopoćko. Dziękuję też za udostępnienie na stronie nut do Godzinek o Miłosierdziu Bożym.

• #21

Betonline.net.pl (Friday, 04 September 2015 12:05)

Bardzo fajna stronka. Uwielbiam Wasze msze święte. Szczęść Boże, Drodzy Parafianie! :)

• #20

Paweł Śliwa (Wednesday, 08 July 2015 19:25)

Super stronka no i organista :)
    Powodzenia w dalszej działalności!!!

• #19

parafia (Thursday, 06 November 2014 08:36)

Witam,
    Ciekawa strona www. Zapraszam także na moją stronę www - www.parafiagomulin.pl

• #18

nn (Sunday, 26 October 2014 20:18)

Proszę o zmianę koloru tŁa w księdze gości gdyż jest za ciemne i nic nie widać.Poza tym bardzo ciekawa strona.
    Pozdrawiam.

• #17

parafiaszufnarowa (Saturday, 18 October 2014 12:22)

Faktycznie, czasem strona jest aktualizowana z opóźnieniem. Przepraszam ale są różne sytuację które uniemożliwiają aktualizację strony zaraz po mszach niedzielnych.

• #16

as (Wednesday, 15 October 2014 19:58)

aktualizujcie tę stronę w miarę systematycznie!intencje i ogloszenia nie są na czas, a ludzie chyba zaglądają na strone w miare często.

• #15

parafianin (Monday, 28 July 2014 21:12)

Proszę zwrócić uwagę na to ile zostało wykonanych prac na Cmentarzu, został pomalowany dach, zakupione zostały nowe naczynia liturgiczne, została wykonana nowa brama wejściowa do Cmentarza, zostały posadzone kwiatki wokół drogi oraz została ułożona kostka do samej góry cmentarza. Trzeba częściej odwiedzać groby zmarłych skoro nie widać tego. Przy kościele również mnóstwo rzeczy jest wykonywanych.

• #14

zainteresowany (Friday, 25 July 2014 20:33)

prosze o odpowiedz na pytanie kiedy planuje sie remont dachu na kosciele w Szufnarowej bo jak nam wiadomo dach ten juz dawno wymaga poprawy

• #13

Dosia (Tuesday, 01 July 2014 13:16)

Strona dobra, szkoda że tak rzadko aktualizowana...

• #12

Marzena (Monday, 02 June 2014)

Pozdrawiam twórców strony i parafian. Zapraszam również do odwiedzania chrześcijańskiego portalu KulturaDobra.

• #11

Informatyk (Thursday, 20 March 2014 15:20)

Strona ciekawie przygotowana. Można znaleźć na niej dużo informacji z życia parafii i parafian. Pozdrawiamy administratora oraz księży i życzymy aby strona www się rozwijała i była pomocna.

• #10

Damian (Wednesday, 22 January 2014 14:47)

Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

• #9

aga (Tuesday, 05 November 2013 14:31)

Cudne zdjęcia z cmentarza nocą.Gratuluję gustu,smaku i wyczucia.

• #8

parafiaszufnarowa (Sunday, 05 May 2013 16:34)

Domyślam się że chodzi Pani o pieśń: O Matko Boża za Ostrą Bramą, Tu w Szufnarowej bądź naszą Panią... W przyszłym tygodniu postaram się zeskanować nuty oraz słowa i zamieszcze ją w dziale "Do pobrania".
    Pozdrawiam,

• #7

Maria (Wednesday, 01 May 2013 13:09)

Fajna strona! Jako dziecko przyjeżdżałam od czasu do czasu na wakacje do nieżyjących już obecnie dziadków w Szufnarowej. Pamiętam, że w kościele była śpiewana pieśń o Matce Bożej z Szufnarowej.Melodię pamiętam lecz słowa mi się plączą. Szukałam ich na waszej stronie "Patronka" lecz ich nie znalazłam. Może ktoś kto je zna przypomni mi je. Z góry dziękuję.

• #6

Admin (Saturday, 27 April 2013 13:12)

Jak tylko będę posiadał informacje na ten temat to zamieszcze je tutaj:)

• #5

Parafianin (Friday, 26 April 2013 16:26)

Stronka ciekawa, ale żeby była wiarygodna należy uzupełnić ją jeszcze w rubryce "Księża pochodzący z naszej parafii" o dalszych trzech księży, którzy byli i są naszymi rodakami. Dziękuję.

• #4

Zenon (Thursday, 18 April 2013 08:37)

Ciekawa strona, wymagająca dużego nakładu pracy administratora. Informacje przydane. Powodzenia w dalszym prowadzeniu i uaktualnianiu. Tak trzymać.

• #3

Dominika Mniszek (Wednesday, 17 April 2013 19:51)

Ładna strona. Hej!

• #2

Bożena Miszczaniewska (Wednesday, 17 April 2013 18:15)

Piękne zdjęcia - szczególnie te z otoczenia kościoła i okolic a także z cmentarza. Rzadko zdarza się, aby tyle pięknej zieleni (drzew, krzewów, kwiatów) tak gustownie było skomponowanych w miejscach sakralnych - kipi zielenią. Gratuluję dobrego smaku i wrażliwości estetycznej gospodarzowi. Piękne miejsca, piękna zieleń!!!Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję odwiedzić te urocze miejsca i już w naturze nacieszyć się nimi. Pozdrawiam.

• #1

Aleksandra (Friday, 12 April 2013 11:07)

Bardzo ładna strona- wszystko przejrzyste, czytelne i zrozumiałe. Pozdrawiam serdecznie !